![](https://mltpl.caritas.ua/wp-content/uploads/2021/04/174427452_140135094740375_7789354456583371818_n-e1618773500236.jpg)
Корпорація АТБ-Маркет відповіла на наше проханням про співпрацю у забезпеченні потреб харчування для вразливих категорій населення міста Мелітополя Отримані продукти для Благодійної Їдальні дозволять нам нагодувати багато потребуючих. Соціально відповідальний бізнес – рушій змін в нашій країні, а Такий приклад співпраці локального Карітасу та великої корпорації показує, що вирішення соціальних проблем це спільна справа всього суспільства. Ми на вірному шляху!
Tags:
Categories:
Новини