![](https://mltpl.caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/184951077_154951339925417_3275693837202052934_n-e1620669237281.jpg)
Саме так розпочалась наша співпраця із Ксенею Гапій – представником благодійної організації зі Сполучених Штатів Америки. Як казала Мати Тереза, милосердя – це величезна сила, що зв’язує і об’єднує людей. От і нам вдалося об’єднатися аж через океан задля того, щоб ті, хто в потребі, змогли отримати трохи втіхи в часі Великодня. Завдяки жертводавцям, прихожанам Української Католицької Церкви св. Івана Хрестителя в місті Нюарк в штаті Ню Джерзі, ми роздали продуктові набори 30 сім’ям. Від імені всіх всіх потребуючих висловлюємо щиру вдячність нашим жертводавцям!
Tags:
Categories:
Новини