![](https://mltpl.caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/256486024_269256158494934_5840223983633283423_n-e1637615246472.png)
У нас чудові новини.
Карітас Мелітополь став амбасадором “Щедрого Вівторка” у місті Мелітополь. Для нас це відповідальна роль та ми щасливі поділитися своїм досвідом, знаннями та розповідати про Всеукраїнський день добрих справ ! “Щедрий Вівторок” — це міжнародний благодійний рух, який об’єднує людей заради допомоги один одному!
Рух виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився усім світом. Україна ж приєдналася до руху у 2018 році. Цього року “Щедрий Вівторок” відзначають 30 листопада, у цей день учасники:
— долучаються до добрих справ часом, талантом та грошима;
— влаштовують акції на користь некомерційних організацій;
— некомерційні організації впроваджують фандрейзингові кампанії.Це класна нагода розвіяти всі міфи про благодійний сектор та стати частиною міжнародного руху.
Згодом розповімо про нашу активність до Щедрого Вівторка.
Не пропустіть
Tags: