![](https://mltpl.caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/253314005_264863208934229_5586806162838878018_n.jpg)
Більшість необхідного обладнання вже закуплено завдяки вашій підтримці!
Дякуємо:
- Велика Ідея. Big Idea;
- Карітас Запоріжжя;
- Українська освітня платформа;
- Всім доброчинцям та кожному, хто у будь-який спосіб долучився до того, щоб смілива мрія стала реальністю!Ще чекаємо на дофінансування від фонду Відродження, щоб закупити ЧПУ-станок, сировину та будемо приступати до роботи. І нехай все складеться!
Tags:
Categories:
Новини